22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۰۸:۰۴:۴۵
کد مطلب:  1849797
برگزاری همایش مهندسی تعاملات اجتماعی براساس تیپ های شخصیتی 

همایش مهندسی تعاملات اجتماعی براساس تیپ های شخصیتی با حضور مربیان و معاونین پرورشی و مشاوران مدارس   برگزارشد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، در راستای توانمند سازی و از سلسله برنامه های گام های تربیتی ویژه  مربیان و معاونین پرورشی و مشاوران مدارس ،همایشی توسط گروه کیفیت بخشی به برنامه های تربیتی استان زنجان با حضورجعفر گنج خانلو معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان برگزار شد.

دراین همایش که با حضور بیش از 200نفر از مربیان و معاونین پرورشی به صورت حضوری و سایر مربیان و معاونین پرورشی به صورت غیر حضوری ( پخش آنلاین ) در شبکه شاد برگزار گردید .

در این همایش ، لقمان ابراهیمی عضو هیات علمی و مدیر مرکز رشد دانشگاه زنجان و سخنران همایش،  ضمن تبیین روابط موثروسازنده در تعاملات اجتماعی ،به فرصت ها وتهدیدات فضای مجازی و تاثیر آن در ارتباطات بین فردی پرداخته ودرخصوص تکنیک های کاربردی جهت برقراری ارتباط سازنده با دیگران  وشیوه های فرزند پروری در دوران کرونا پرداخت .

همچنین مختاری رئیس اداره امورتربیتی ومشاوران ومراقبت در برابر آسیب های اجتماعی استان درآغاز این نشست برگزاری کارگاه‌ها و جلسات همفکری ودانش افزایی در حوزه مسائل تربیتی و اخلاقی دانش آموزان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی را  از اولویت های برنامه های این اداره دانست و گفت: طبق برنامه هر هفته یک ویژه برنامه برای مربیان ومعاونین پرورشی ومشاورین مدارس پیش بینی و اجرا خواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید :