15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۱۴:۱۳:۰۸
کد مطلب:  1849357
با حضور مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان؛
جلسه شورای اداری اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان برگزار شد

شورای اداری اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان به ریاست محمد اعتدادی تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، در بیست و یکمین روز از دی‌ماه ۱۴۰۰، شورای اداری اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان به ریاست محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان و با حضور معاونین اداره کل و رؤسای ادارات داخلی برگزار شد.

در این جلسه محمد اعتدادی ضمن تاکید بر برپایی هرچه باشکوه‌تر نماز جماعت در ادارات و مدارس اظهار داشت: شرایط سختی را در این دو سال گذراندیم و آموزش مجازی در این ایام تجربه جدیدی در دنیا بود، اما معلمان و فرهنگیان نشان دادند که دلسوزانه در این حوزه تلاش می‌کنند و اجازه ندادند که آموزش متوقف شود.

وی با اشاره به تلاش‌های انجام شده برای توسعه عدالت آموزشی، خاطرنشان کرد: باتوجه‌به اینکه آموزش‌ها سمت‌وسوی مجازی گرفته بود باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌کردیم تا همه دانش‌آموزان بتوانند در فضای مجازی تحصیل کنند که از همین رو با مشارکت اجتماعی و کمک خیرین، تلاش فرهنگیان و ارگان‌های مختلف، برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت تبلت فراهم شد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان تاکید کرد: فرهنگیان عظمت کار آموزش‌وپرورش را به مردم نشان دادند، امروز خانواده‌ها اذعان دارند که معلمان باعث رشد دانش‌آموزان در ابعاد مختلف روحی، روانی و تربیتی می‌شوند. 

اعتدادی ادامه داد: امروز مطالبه بسیاری از خانواده‌ها بازگشایی ۱۰۰ درصدی مدارس است، اگر بخواهیم وضعیت یادگیری و تحصیلی دو سال گذشته را بررسی کنیم متوجه می‌شویم که با تدریس مجازی سطح یادگیری پایین آمده و علی‌رغم تمام اقدامات مؤثری که معلمان انجام داده‌اند، فضای مجازی نتوانسته جای تدریس در کلاس درس را بگیرد.

در ادامه این جلسه معاونین و رؤسای ادارات پیرامون برنامه‌های خود تبادل نظر نمودند.
 

به اشتراک بگذارید :