18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۰۹:۴۲:۱۶
کد مطلب:  1848573
معاون سوادآموزی استان گیلان خبر داد:
موفقیت سواد آموزان گیلانی در مسابقه فرهنگی " خانواده سلامت"

معاون سواد آموزی استان گیلان گفت: مسابقه کتابخوانی «خانواده سلامت » با هدف ترویج فرهنگ مطالعه در بین سوادآموزان و خانواده آنها برگزار گردید.

    به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، سیروس محمدی با اشاره به افتخار آفرینی سواد آموزان گیلانی  در مسابقه فرهنگی " خانواده سلامت"، خاطر نشان کرد: در سال گذشته، سازمان نهضت سوادآموزی به منظور ارتقا سطح آگاهی سوادآموزان و خانواده آنان مسابقه کتابخوانی "خانواده سلامت " را با هدف آشنایی مخاطبان نسبت به مراقبت های بارداری ( تولد نوزاد تا دو سالگی) و تغذیه درست نوزادان را برگزار کرد. وی همچنین افزود: در این مسابقه 2812 نفر از سوادآموزان دوره انتقال استان به همراه خانواده آنان شرکت نمودند که پس از بررسی دسته نوشته ها در دبیرخانه استانی و ارسال آثار برتر به سازمان، دست نوشته یک نفر از سوادآموزان به نام زینب کارگر روشن از شهرستان صومعه سرا و یکی از اعضای خانواده سوادآموزان به نام وحید وحدانی از شهرستان ماسال به عنوان منتخب کشوری برگزیده و تقدیرشدند.


    شایان ذکر است سواد آموزان به همراه خانواده های خود با تهیه دست نوشته در قالب پیام های کابردی و آموزشی، خلاصه نویسی وتجاربی کسب شده در زندگی  فردی و اجتماعی خود که از کتاب خانواده سلامت آموخته اند در این مسابقه فرهنگی شرکت کردند.

 

به اشتراک بگذارید :