22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۰۷:۰۳:۰۰
کد مطلب:  1848461
ربوشه معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش شهرتهران تصریح کرد:
کانال«باغ هنر» در شبکه شاد؛مرجع آموزش های دوره پیش دبستانی در حوزه هنر و خلاقیت

نشست علمی کیفیت بخشی به برنامه های آموزشی و تربیتی کانال باغ هنر در شبکه شاد با حضورنماینده ی سازمان تعلیم وتربیت ملی کودک، مربیان و کارشناسان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، ربوشه معاون آموزش ابتدایی از نشست علمی کیفیت بخشی به برنامه های کانال باغ هنر با حضور محمدپور از کارشناسان سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک در سالن شورای اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران خبرداد.

محمد پور با اشاره به توفیق کانال باغ هنر در جذب طیف گسترده ای از مخاطبان، این کانال را از بعد کیفی و کمی، از موثرترین کانال های ارائه کننده ی خدمات تربیتی و آموزشی در دوره پیش دبستانی در سطح کشور دانست و بر رسالت خطیر باغ هنر در آموزش های مهارت ها و تربیت هنری  و پرورش خلاقیت نوآموزان پیش دبستانی تاکید کرد.

در این جلسه همچنین مربیان پیش دبستانی فعال در کانال باغ هنر با هم اندیشی و تبادل تجارب، به ضرورت توسعه کیفی آموزش های باغ هنر اشاره کردند.

گفتنی است کانال  باغ هنر با بیش از 105000 مخاطب از سراسر کشور،  با راهبری حوزه ی معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران در اداره ی دوره اول و پیش دبستانی در شبکه شاد به ارائه خدمات آموزشی و تربیتی  در حوزه هنر و خلاقیت می پردازد.

تولید محتواهای مناسب و اجرای برنامه های آموزشی به صورت زنده که روزانه از کانال باغ هنر به اشتراک گذاشته می شود، با استقبال قابل توجه نوآموزان در سطح کشور مواجه شده و توجه مربیان و اولیا را به خود جلب کرده است.

در انتهای این نشست علمی، محمدبیگی دبیر اجرایی کانال باغ هنر، از همه ی نوآموزان و اولیای پیش دبستانی درسطح کشور برای عضویت در کانال باغ هنر و استفاده از خدمات آموزشی آن دعوت نمود و با اعلام آمادگی همکاری و مشارکت با سایر استان ها، از مربیان خلاق و توانمند خواست تا با ارائه محتواهای آموزشی، در توسعه کیفی آموزش های کانال باغ هنر مشارکت نمایند.  

به اشتراک بگذارید :