17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ ۰۹:۴۹:۲۴
کد مطلب:  FRB9s1dS
مدیر آموزش و پرورش ناحیه دوی ری در نشست پروژۀ مهر:
یکی از اهداف پروژه مهر برنامه ریزی برای یک سال تحصیلی است

یکی از اهداف پروژه مهر برنامه ریزی برای یک سال تحصیلی است

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در چهارمین نشست کارگروه های پنجگانه پروژه مهر 95 ناحیه 2 شهر ری، گزارشی از فعالیت ها و اقدامات گروه خود را ارائه کردند و بازدید کنندگان نیز ضمن ارائه ی گزارشی از بازدید انجام شده، در حوزه های مختلف توصیه های ارزشمندی داشتند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری،  مدیر آموزش متوسطه نظری اداره کل شهرستانهای استان تهران و همراهان ایشان در ناحیه 2 شهر ری حضور یافتند و از روند پروژه مهر در 10 مدرسه و اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری، بازدید کردند و در چهارمین نشست پروژه مهر 95 این ناحیه ، شرکت کردند.

محمد اسدنژاد، مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری، با اشاره به این امر که بازدیدها و نظارت های سازنده و نقادانه باعث اصلاح در زمان مناسب و رشد و افزایش نقاط قوت یک سازمان است، ادامه داد: مستند سازی روند اجرای برنامه ها و فعالیت ها نیز لازم و ضروری است.

وی در ادامه خطاب به مدیران مدارس، اظهار داشت: فعالیت های مدارس درخصوص پروژه مهر باید مستند سازی شده مستند کرده و جهت انعکاس مطلوب در رسانه ها و همایش ها و ... دراختیار روابط عمومی قرار دهند.

این مقام مسئول اظهار داشت: اگر در تابستان پروژه مهر درست و اصولی انجام شود تا پایان سال تحصیلی در آرامش هستیم چون یکی از اهداف پروژه مهر برنامه ریزی برای یک سال تحصیلی است.

در این نشست کارگروه های پنجگانه پروژه مهر 95 ، گزارشی از فعالیت ها و اقدامات گروه خود را ارائه کردند و بازدید کنندگان نیز ضمن ارائه ی گزارشی از بازدید انجام شده، در حوزه های مختلف توصیه های ارزشمندی داشتند.        

به اشتراک بگذارید :