26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ ۰۹:۳۲:۱۳
کد مطلب:  KkMTOG1N
مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ یک ری:
2 مدرسه خیر ساز در سال تحصیلی جدید در ناحیه یک ری به بهره برداری می رسد

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری از افتتاح و بهره برداری از 2 مدرسه خیر ساز با 24 کلاس درس، همزمان با شروع سال تحصیلی جدید در قیامدشت خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بهروز نصیری، مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ یک ری گفت: در سال تحصیلی96-95  دو مدرسه خیر ساز با ظرفیت 24 کلاس درس و همزمان با شروع سال تحصیلی در منطقه قیامدشت افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت: مدرسه کاوه آهنگر به همت خیرین نیک اندیش، سرپوشان و حجازی در زمینی به مساحت بالغ بر 3000 متر مربع و دارای 24 کلاس درس مجهز به آزمایشگاه، کتابخانه، نمازخانه و سالن اجتماعات در 4 طبقه ساخته شده است و مدرسه قمر بنی هاشم نیز در زمینی به مساحت 1500 متر مربع و دارای 8 کلاس در 2 طبقه و مجهز به آزمایشگاه، کتابخانه و نماز خانه به همت خیر نیک اندیش خانم دکتر نیک نیا ساخته شده است.

این مقام مسئول در پایان افزود: یکی از اساسی ترین مشکلات آموزش و پرورش شهرستان کمبود فضای آموزشی است و به دلیل مهاجر پذیر بودن و افزایش جمعیت در منطقه قیامدشت نیاز به آن داریم که فضاهای آموزشی بیشتر و مناسبی در این منطقه احداث شود.

به اشتراک بگذارید :