28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ ۰۹:۲۸:۵۶
کد مطلب:  e6kTSs93
مدیر آموزش وپرورش فشافویه :
خدمتگزاران وسرایداران فعال در پروژه مهر تقدیر می شوند

شهباز بیگی مدیر آموزش وپرورش فشافویه عنوان کرد؛خدمتگزار وسرایدارانی که بیشترین تعامل را در راستای پروژه مهر داشته باشند، مورد تقدیر قرار می گیرند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران  ،شهباز بیگی مدیرآموزش وپرورش  فشافویه در ابتدای جلسه ضمن تبریک پیشاپیش فرا رسیدن سال تحصیلی از زحمات خدمتگزاران وسرایداران در طول سال  گذشته  تشکر وقدر دانی کرده و اظهار داشت : با توجه به مصوبه شورای معاونین 3 نفر از خدمتگزاران وسرایدارانی را که بیشترین همکاری را در  پروژه مهر داشته باشند مورد تقدیر قرار خواهند گرفت .  

وی با اشاره به شرح وظایف خدمتگزار و سرایداران افزود : انتظار ما این است که نیروهای خدماتی تمام تلاش خود را جهت آماده سازی فضای فیزیکی مدرسه به کار گیرند  ودر شهریور ماه با مسئولیت پذیری بیشتری مشکلات  واحد های آموزشی را پیگیری نمایند .

شهباز بیگی خاطرنشان کرد : همکاران در خصوص اعلام نیازهای عمرانی مدارس شامل نیازهای تاسیساتی وتجهیزاتی آموزشگاه همکاری لازم را با مدیران داشته باشند ، تا این نیازها  به صورت تخصصی در کمیته تعمیر وتجهیز اداره بررسی و پی گیری شوند  .

 

به اشتراک بگذارید :