24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ ۲۰:۳۴:۴۵
کد مطلب:  1848077
با هدف نظارت بر حسن اجرای مصوبات شورای عالی آموزش و پرورش؛
اولین نشست مجازی نماینگان قطب ۲ شورای عالی آموزش و پرورش برگزار شد

اولین نشست مجازی نماینگان قطب ۲ شورای عالی آموزش و پرورش با هدف نظارت بر حسن اجرای مصوبات شورای عالی آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ صبح امروز اولین نشست مجازی نمایندگان قطب ۲ شورای عالی آموزش و پرورش در خصوص اهمیت برنامه نظارت بر حسن اجرای مصوبات با رویکرد پژوهش محور برگزار شد.

علی دهقان، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران و نماینده مازندران در شورای عالی آموزش و پرورش کشور در این جلسه که به صورت مجازی برگزار شد گفت: آئین نامه اجرایی مدارس که چهل و یکمین مصوبه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش می‌باشد با هدف ارتقای جایگاه مدرسه به عنوان کانون اصلی تعلیم و تربیت و محل کسب تجربیات یادگیری، به عنوان راهنمای عمل مدیران، بستر لازم را برای مشارکت مدیران، معلمان، دانش آموزان، خانواده ها و جامعه محلی در اداره بهینه مدرسه و ایفای وظایف و مأموریت‌های محوله برای تحقق اهداف دوره‌های تحصیلی، فراهم می‌آورد.

وی با بیان اینکه تا کنون در اداره کل آموزش و پرورش مازندران با مسئولان مربوطه جلسات متعددی برگزار شد اظهار کرد: در آئین نامه اجرایی تغییر و تحولات در بحث نیروی انسانی و امور مالی باید برای مدیران تشریح شود که در این زمینه به تعداد ۵ هزار جلد کتاب شیوه نامه جدید چاپ و بین مدارس استان توزیع شد.

به اشتراک بگذارید :