25 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ ۱۰:۵۵:۰۰
کد مطلب:  lEvnRgFr
با حضور خیر نیک اندیش و معاون وزیر ورزش و جوانان:
آموزشگاه شهیدان تقی زاده با 15 کلاس درس در شهرستان قدس به بهره برداری رسید

آموزشگاه شهیدان تقی زاده با 15 کلاس درس با حضور خیر این آموزشگاه و معاون وزیر ورزش و جوانان در شهرستان قدس به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با حضور سید مناف هاشمی معاون وزارت ورزش و جوانان، محمد محمودی نماینده شهرستان های قدس، ملارد و شهریار در مجلش شورای اسلامی ، محسن ضرغام سرپرست فرمانداری قدس، اعضای شورای شهر، مسئولین شهرستانی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس همچنین خیر نیک اندیش محمود تقی زاده، پانزدهمین آموزشگاه شهیدان تقی زاده در شهرستان قدس به بهره برداری رسید.

مدیر آموزش و پرورش در مراسم افتتاح ضمن تقدیر از این خانواده نیک اندیش گفت:این پروژه باارزش ترین پروژه ای است که امروز در این شهرستان افتتاح می گردد چرا که خیری ایثارگر از خانواده دو شهید والا مقام محسن و مسعود تقی زاده آن را در منطقه ای می سازد که کلاس هایی با جمعیت 47 نفره را به خود می بیند و پروژه هایی از این دست می تواند به بهبود کیفیت آموزشی شهرستان کمک نماید.

محمدرضا بهمنش افزود: این آموزشگاه در زمینی به مساحت 2005 متر مربع و زیربنای 1596 متر مربع در 15 کلاس درس و در کمتر از یک سال ساخته شده است.

شایان ذکر است با توجه به کمبود فضای آموزشی شهرستان قدس و تراکم بالای دانش آموزی آن همچنین به احترام پدر شهید مدیر آموزش و پرورش این شهرستان ، خیر نیک اندیش محمود تقی زاده ، آمادگی خود جهت ساخت یک پروژه خیری دیگر در این شهرستان را اعلام نمود.

به اشتراک بگذارید :