15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ ۱۸:۱۷:۵۶
کد مطلب:  1848023
مدیرکل آموزش و پرورش در جمع شورای موسسان مراکز غیردولتی آموزش و پرورش خوزستان عنوان کرد:
ضرورت توجه به کیفیت بخشی در حوزه مدارس غیردولتی/اولویت دهی به نظارت عملکردی بر فعالیت های آموزشی در سطح مدارس استان*

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به ضرورت توجه به امر کیفیت بخشی در حوزه مدارس غیردولتی؛ خاطرنشان کرد: نظارت عملکردی بر روند فعالیت های آموزشی گامی در راستای کمک به مدارس در سطح استان است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش پرورش خوزستان؛ کورش مودت امروز دوشنبه ۲۰ دی ماه ۱۴۰۰ در جمع شورای موسسان مراکز غیردولتی آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: کیفیت بخشی به روند آموزش؛ ارتقای شاخص های توسعه ای در سطح مدارس و ارتقای صلاحیت های حرفه ای معلمان از برنامه های راهبردی مجموعه تعلیم و تربیت استان در حوزه مدارس غیردولتی استان خوزستان است.

 

وی در ادامه با اشاره به ضرورت توجه به امر کیفیت بخشی در حوزه مدارس غیردولتی؛ توضیح داد: ارتقای شاخص های کیفی مجموعه مدارس غیردولتی در سطح استان از اولویت های ویژه مجموعه تعلیم و تربیت خوزستان است.

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان یادآور شد: اولویت دهی به نظارت عملکردی بر فعالیت های آموزشی در سطح مدارس استان در دستور کار آموزش و پرورش خوزستان قرار دارد و مهمترین کارکرد این اقدام ارتقای سطح کیفی این مدارس و رضایتمندی دانش آموزان و خانواده های آنان است.

به اشتراک بگذارید :