15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ ۱۷:۲۹:۳۶
کد مطلب:  1848001
در سالن جلسات اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان برگزار شد؛
مراسم تکریم و نکوداشت سرپرست سابق اداره‌کل نوسازی مدارس استان اصفهان و معارفه سرپرست جدید این اداره‌کل

مراسم تکریم و نکوداشت سید محمد میرپور سرپرست سابق اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان و معارفه مجید نسیمی به‌عنوان سرپرست جدید این اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در بیستمین روز از دی‌ماه 1400، مراسم تکریم و نکوداشت سید محمد میرپور سرپرست سابق اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان و معارفه مجید نسیمی به‌عنوان سرپرست جدید این اداره کل با حضور داریوش ورناصری معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور، محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان، مجتبی ملااحمدی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان و جمعی از مسئولین اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و اداره کل آموزش‌وپرورش استان برگزار شد.

داریوش ورناصری معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم میربد، از زحمات سید محمد میرپور که با تلاش‌های شبانه‌روزی خود باعث شد این اداره کل دچار افت و رکود نشود قدردانی کرد.

در این مراسم که در محل سالن جلسات اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان برگزار شد؛ سیدمحمد میرپور سرپرست سابق اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان ضمن قدردانی از همراهی کارکنان اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و همچنین اداره کل آموزش‌وپرورش استان، اظهار داشت: پس از فوت مرحوم مهندس میربد، باتوجه‌به جایگاه اداره کل نوسازی مدارس و به پیشنهاد آقایان رخشانی مهر و اعتدادی، مدت کوتاهی به‌عنوان سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان در این حوزه انجام‌وظیفه کردم.

وی افزود: از ابتدای پیشنهاد این مسئولیت تا کنون، با توجه به پایان زمان خدمت و نزدیک شدن به زمان بازنشستگی، آنچه در توان داشتم با برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت برای این حوزه انجام دادم و در همین مدت کوتاه تعامل خوبی با خیرین مدرسه‌ساز داشتیم و مثلث سه‌گانه اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس، اداره کل آموزش‌وپرورش و مجمع خیرین مدرسه‌ساز به‌خوبی شکل گرفت.

میرپور مهم‌ترین موضوع را جذب اعتبارات سال ۹۹ عنوان کرد و افزود: اقدام بعدی پیش‌بینی اعتبارات ۱۴۰۰ بود که اجرایی کردن این اعتبارات در دستور کار قرار گرفت، همچنین آماده‌سازی پروژه‌های تحویلی مهرماه پیگیری شد تا پروژه‌های جدید در اختیار آموزش‌وپرورش قرار گیرد و برنامه‌ریزی پروژه‌های بهمن‌ماه نیز انجام شد.

سرپرست سابق اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان هماهنگی با ستاد، تشکیل جلسات و کارگروه‌های مختلف، جلسات مدیریتی در سطح استان، پیگیری امور اعتبارات، نقدینگی و مسائل مرتبط با امور جاری اداره کل را از اقدامات این مدت برشمرد و افزود: به دلیل محدودیت زمان مسئولیت به مباحث میان‌مدت و بلندمدت نپرداختم و جا دارد از حوزه‌های مختلف اداره کل نوسازی مدارس قدردانی کنم.

بر اساس این گزارش، مهراله رخشانی‌مهر معاون وزیر آموزش‌وپرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با صدور حکمی مجید نسیمی را به‌عنوان سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان منصوب کرد. پیش از نسیمی و باتوجه‌به فوت ناگهانی مدیرکل خدوم نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان زنده‌یاد سیدمهدی میربُد به علت ابتلا به کرونا؛ سید محمد میرپور معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش‌وپرورش استان با حفظ سمت به مدت ۷ ماه سرپرستی این اداره کل را برعهده داشت.
 

به اشتراک بگذارید :