24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ ۱۴:۳۲:۰۱
کد مطلب:  1847911
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران تأکید کرد:
بررسی عوامل افت تحصیلی و تربیتی ناشی از کرونا و راهکارهای بهبود شاخص های مدارس لازم التوجه در دستور کار ویژه قرار دارد

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران بر بررسی عوامل افت تحصیلی و تربیتی ناشی از کرونا و راهکارهای بهبود شاخص های مدارس لازم التوجه تأکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علی دهقان» معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران در کمیته تخصصی آموزش استان با حضور روسای ادارت اداره کل از کمیته های توسعه مدیریت شهرستانها و مناطق ادارات تابعه خواست افت تحصیلی و تربیتی مدارس دولتی و غیر دولتی لازم التوجه را در دستور کار ویژه قرار دهند.

دهقان اظهار داشت: وضعیت تحصیلی اینگونه مدارس که از نظر شاخص های علمی و تربیتی مورد بررسی قرار گرفته اند به ادارات تابعه اعلام شده است و انتظار می رود اقدامات حمایتی مدیریتی، مالی، نیروی انسانی و تربیتی و مشاوره ای از سوی شهرستانها و مناطق صورت گیرد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش افزود: امروز تنها با حضور میدانی و مسئولانه می توان نسبت به رفع مشکلات و معضلات مدارس حاشیه شهر و لازم التوجه اقدام نمود، از مدیران، روسا و دست اندرکان تعلیم و تربیت در کلیه شهرستانها و مناطق استان خواست نسبت به مسائل اینگونه مدارس حساس باشند و با تدوین نظام مسائل و برنامه محوری برای ارتقا آموزش و تربیت و رفع آسیب های وارده به دانش آموزان اقدام نمایند و از حمایت و ظرفیت شوراهای آموزش و پرورش و سایر نهادها بهره گیرند.

به اشتراک بگذارید :