15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ ۱۴:۰۶:۳۵
کد مطلب:  1847845
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان:
وجود تشکل‌های دانش آموزی و به خصوص سازمان دانش‌آموزی برای آموزش و پرورش یک فرصت است

مهدی اسماعیلی گفت: علی‌رغم تمام مشکلاتی که وجود دارد، در سازمان دانش‌آموزی استان اصفهان اتفاقات خوبی رخ‌داده و اگر بتوانیم در حوزه نیروی انسانی و منابع مالی برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم مطمئناً شاهد اتفاقات بهتری خواهیم بود.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، در بیستمین روز از دی‌ماه ۱۴۰۰، مهدی اسماعیلی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در جلسه تبیین بازمهندسی پیشتازان اظهار داشت: در این دوران بسیار سخت آموزش‌وپرورش از نظر منابع و شرایط، بایستی هر چه در حد توانمان هستیم را انجام دهیم، ضمن اینکه استفاده از ظرفیت‌هایی که در سازمان‌ها، نهادها و دستگاه‌ها وجود دارد می‌تواند سازمان دانش‌آموزی را یاری کند و مشارکت بین دستگاهی را بالاتر ببرد.

وی افزود: وجود تشکل‌های دانش‌آموزی و به‌خصوص سازمان دانش‌آموزی برای آموزش‌وپرورش یک فرصت است و همگام با آموزش‌وپرورش می‌تواند اصول درست زندگی‌کردن را به دانش‌آموزان آموزش دهد.

اسماعیلی تاکید کرد: علی‌رغم تمام مشکلاتی که وجود دارد، در سازمان دانش‌آموزی استان اصفهان اتفاقات خوبی رخ‌داده و اگر بتوانیم در حوزه نیروی انسانی و منابع مالی برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم مطمئناً شاهد اتفاقات بهتری خواهیم بود. معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان تصریح کرد: برنامه‌هایی از جمله مهارت‌آموزی و استفاده از اردوگاه‌ها کمک‌رسان به سازمان دانش‌آموزی خواهد بود و امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت این سازمان باشیم.
 

به اشتراک بگذارید :