24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ ۲۲:۴۵:۳۰
کد مطلب:  1846751
رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش مازندران خبر داد:
۱۵ مدال رنگارنگ، ارمغان دانش‌آموزان المپیادی برای مازندران

رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش مازندران از کسب ۱۵ مدال رنگارنگ توسط دانش آموزان المپیادی استان مازندران در المپیاد علمی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ خبر داد.

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «عاطفه شورزندی» با اعلام این خبر گفت: ۱۱۰۷۱ نفر-رشته از استان مازندران در مرحله اول المپیاد علمی دانش‌آموزی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ شرکت کردند.

وی افزود: پذیرفته شده مرحله اول ۹۴۷ نفر بودند که از این میان ۴۶۲ نفر دانش‌آموزان سمپادی استان بودند.

رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش مازندران اظهار کرد: تعداد پذیرفته شده مرحله دوم و راه یافته به دوره تابستان ۲۳ نفر بودند که در مجموع موفق به کسب ۱۵ مدال رنگارنگ شدند.

 ۶مدال طلا که ۴ مدال معاف از کنکور می باشد، ۴ مدال نقره که دو مدال امتیاز ۲۰ درصد کنکور دارد و ۵ مدال برنز که دو مدال امتیاز ۲۰ درصد کنکور دارد سهم دانش‌آموزان مازندرانی از المپیاد ۱۴۰۰-۱۳۹۹ بود.

شورزندی ضمن سپاسگزاری از همه مدارس سمپاد از مدارس مدال آور شهیدبهشتی آمل، بابل، بهشهر، تنکابن، ساری، نکا و مدارس فرزانگان نوشهر و آمل به صورت ویژه تقدیر کرد.

وی با بیان اینکه امید آموزش و پرورش و فرزندان این سرزمین به تشخیص صحیح توانایی و استعداد دانش آموزان توسط تیم مدارس می باشد، از برنامه‌ریزی برای تشکیل کلاس‌های آمادگی المپیاد و تمهیدات لازم برای سال جاری خبر داد.

به اشتراک بگذارید :