24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ ۲۲:۳۳:۱۷
کد مطلب:  1846745
توسط مشاور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در امور بانوان:
برنامه های هفته بزرگداشت زن در آموزش و پرورش مازندران تشریح شد

برنامه های هفته بزرگداشت زن در مازندران توسط مشاور امور بانوان مدیرکل آموزش و پرورش تشریح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «مهری ملک زاده» در جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش مازندران گفت: گرامیداشت مقام زن و مادر در آموزش و پرورش مازندران در سطوح مختلف برگزار می شود.

وی افزود: یکی از برنامه های این هفته، برگزاری همایش مشاورین و رابطین امور بانوان شهرستانها و مناطق استان در قالب نشست تخصصی و تجلیل از این بانوان است که در شهرستان بابل برگزار خواهد شد.

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در امور بانوان اضافه کرد: قصد داریم در این هفته از وان هم کاری که در حوزه جذب بازماندگان از تحصیل فعالیت‌های خوبی داشته‌اند نیز تجلیل کنیم. همچنین مدیران و همکاران که به واسطه کرونا آسیبهایی دیدند نیز در این تجلیل ها مد نظر هستند.

ملک زاده تصریح کرد: از مشاورین بانوان شهرستان ها و مناطق خواستیم تا با ایجاد کانال های مجزا برای مدیران و مدارس دخترانه، اقدامات انگیزشی، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی داشته باشند که اتفاقات خوبی در این زمینه به وقوع پیوست و بازخورد خوبی هم داشت.

وی گفت: هفتاد بانوی شاغل در اداره کل آموزش و پرورش، ۳۲ مشاور و رابط شهرستان ها و مناطق و ۳۲ بانوی دیگر، تحت عناوین مختلف، به صورت ویژه تجلیل خواهند شد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: برگزاری جشنواره‌های «مار و دتر»، «اسوه های صبر و مقاومت» و «جشنواره کوثرانه» با هدف افزایش سطح همکاری مادران و دختران در جامعه از دیگر برنامه‌های حوزه بانوان استان در هفته بزرگداشت مقام زن و مادر می باشد.

به اشتراک بگذارید :