14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ ۲۲:۱۴:۴۱
کد مطلب:  1846731
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خبر داد:
تدوین بسته‌های تحولی نظام مسائل استان، به زودی به استاندار مازندران ارائه می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: بسته‌های تحولی نظام مسائل استان برای ارائه به استاندار مازندران، در مراحل پایانی تدوین قرار دارد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی‌پور» در جلسه شورای معاونین اداره کل از انجام مراحل پایانی تدوین نظام مسائل استان خبر داده و گفت: بسته های تحولی مورد نظر برای ارائه به استاندار مازندران در مراحل پایانی تدوین قرار دارد.
وی تأکید کرد: این بسته‌های تحولی پس از بررسی کامل و تدوین نهایی، یکجا به استاندار مازندران ارائه خواهد شد.اما بسته تحولی المپیاد علمی دانش‌آموزی به صورت جداگانه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان ارائه می شود.
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه بسته های تحولی زیادی در سطح وزارت آموزش و پرورش وجود دارد تصریح کرد: بسته‌هایی که در آموزش و پرورش مازندران در حال تدوین آن هستیم یک ویژگی بارز دارد و آن ویژگی، بومی بودن آن است.این بسته‌ها براساس بوم و جغرافیای مازندران تهیه شده است.
سعدی پور در ادامه با اشاره به درپیش رو بودن روز زن و دهه فجر، تأکید کرد: بزرگداشت روز و هفته زن، و افتتاح پروژه‌های عمرانی در دهه فجر به شکلی ویژه و باشکوه انجام شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: تا آخرین روزی که مسئولیت داریم باید کار کنیم و با حرارت، انگیزه و دلسوزی برای ارتقای تعلیم و تربیت بکوشیم و وارد جریانات حاشیه‌ای نشویم تا اتفاقات خوبی را برای فرزندان این مرز و بوم رقم بزنیم.

به اشتراک بگذارید :