15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ ۱۵:۵۴:۳۴
کد مطلب:  1846531
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در گردهمایی کارشناسان پیش دبستانی سراسر استان اعلام کرد:
ضرورت کیفیت بخشی به دوره بنیادین پیش دبستانی/اولویت بخشی به توسعه کمی و کیفی دوره پیش دبستانی در استان خوزستان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به ضرورت کیفیت بخشی به دوره پیش دبستانی در استان؛ بیان کرد: توسعه کمی و کیفی دوره مهم و بنیادین پیش دبستانی در دستور کار متولیان تعلیم و تربیت استان قرار دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان کورش مودت روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰ در جمع مربیان پیش دبستانی سراسر استان خوزستان با اشاره به نقش دوره بنیادین پیش دبستانی در تحقق برنامه های عملکردی اظهار کرد: دوره تاثیرگذار پیش‌دبستانی نقش مهمی در تکوین شخصیت دانش آموزان در سالهای آینده دارد. بر همین اساس مجموعه تعلیم و تربیت استان خوزستان نگاه ویژه‌ای به این دوره اثربخش دارد و برنامه های تخصصی و علمی مبنایی در راستای توسعه کمی و کیفی این دوره را در دستور کار خود قرار داده است.

 

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت کیفیت بخشی به این دوره تاثیر گذار خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش خوزستان در سال های گذشته همواره رتبه اول کشوری را در شاخص توسعه کمی و کیفی دوره پیش دبستانی از آن خود کرده است که این امر نشان از توجه ویژه متولیان تعلیم و تربیت در استان خوزستان به این دوره بنیادین دارد.

 

مودت در پایان گفت: کیفیت بخشی به دوره پیش دبستانی مهمترین راهبرد کنونی مجموعه تعلیم و تربیت استان خوزستان در راستای تحقق اهداف عملکردی این دوره می باشد.

به اشتراک بگذارید :