15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ ۱۳:۵۳:۴۷
کد مطلب:  1846345
با حضور رئیس مجمع خیرین کشور و مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان/
انتخابات هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان آذربایجان شرقی برگزار شد

صبح امروز و با حضور رئیس مجمع خیرین کشور و مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان انتخابات هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی گفت: در آذربایجان شرقی و در حوزه مدرسه سازی برای دانش آموزان نیازمند انقلابی صورت گرفته است.

پاشایی همچنین افزود: یکی از احسان های نیک، همین بحث مدرسه سازی در مناطق بوده چرا که دانش آموزان و آینده سازان این مرز و بوم از همین مدارس تربیت یافته و به جامعه خود خدمت خواهند کرد.

 مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در پایان هم گفت: تلاش می کنیم از همه ظرفیت های دستگاه تعلیم و تربیت استان در جهت توسعه فرهنگ مدرسه سازی استفاده کنیم.

در ابتدای این جلسه مدیر عامل مجمع خیرین کشور گفت: یکی از کارهای نیک انفاق است که در زندگی حضرت علی و حضرت فاطمه زهرا هم نشانه های بسیاری از آن را می بینیم.

جعفری افزود: رویکردهای مجمع خیرین کشور، توسعه مشارکت های مردمی و توسعه مدرسه سازی در بین دانش آموزان و اولیا است.

وی با اشاره به مشارکت خیرهای مدرسه خاطر نشان کرد: تلاش می کنیم فرهنگ چند خیری را توسعه بدهیم و چند خیر به طور همزمان روی یک پروژه کار کنند.

جعفری ادامه داد: در استان آذربایجان شرقی ظرفیت بالایی برای کارهای خیرانه وجود دارد و امیدواریم شاهد ساخت مدرسه های بیشتری باشیم.

پیام صدقی، مدیر کل نوسازی مدارس آذربایجان شرقی با ارائه گزارشی گفت: تعداد پروژه های خیر ساز استان حدوداً 143  مورد و 550 کلاس درس است.

صدقی افزود: کار بسیار مهمی که توسط وزارت آموزش و پرورش و جامعه خیرین مدرسه ساز آغاز شد، طرح آجر به آجر بود. که در حال حاضر با مشارکت مردم و روستائیان این پویش به نحو احسن اجرا می شود.

در پایان پس از رای گیری آقایان، بصیرت- نصرتی- رضوی- دانش پور- جلالی- رضوی- مافی بعنوان عضو اصلی و خانم علیزاده بعنوان علی البدل و همچنین آقایان شفائیه و باستانی بعنوان بازرس اصلی و آقاین سامی و واحدی بعنوان بازرسی علی البدل مجمع خیرین مدرسه ساز استان آذربایجان شرقی برای مدت دو سال انتخاب شدند./عباسی بیشک

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :