19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ ۱۰:۳۴:۰۴
کد مطلب:  1845935
اداره کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی خبر داد:
گزیده اشعار دانش آموزان شاعر با عنوان «جویبار شعر 6» منتشر شد

اداره کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی از انتشار کتاب «جویبار شعر 6» گزیده آثار دانش آموزان شاعر شرکت کننده در «سی و نهمین جشنواره فرهنگی هنری فردا» خبر داد.

 به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، اداره کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی از انتشار کتاب جویبار 6  خبر داد و اعلام کرد: این کتاب ثمره تلاش های دانش آموزان مستعد در زمینه سرودن شعر  است که در سی و نهمین جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور در بخش آفرینش های ادبی شرکت کرده اند. بخش آفرینش‌های ادبی جشنواره فردا یکی از فراگیرترین بخش هاست دانش آموزان بسیاری هستندکه در رؤیای شاعر و نویسنده شدن به سر می‌برند و در خودشان این توانایی را می‌بینند.

شایان ذکر است : در سی و نهمین جشنواره فرهنگی هنری فردا و در سطح مدرسه 190هزار و 770 شاعر و2 میلیون و 878 هزار و 899 نویسنده دانش آموز شرکت کردند از این تعداد پس از سه مرحله مسابقه دادن حدود ۳۲۰دانش آموز گلچین شده و به مرحله کشوری راه یافتند در مرحله کشوری که امسال هم به صورت آنلاین برگزار شد این برگزیدگان با استادان درجه یک  این حوزه در رابطه به آثارش و گفتگو کردند.

به اشتراک بگذارید :