19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ ۰۸:۱۴:۴۹
کد مطلب:  1845583
کلنگ احداث سالن چند منظوره زنده یاد مهندس میلاد رادمنش در هنرستان خوازرمی شهرستان کامیاران بر زمین زده شد

با مشارکت خیرین مدرسه ساز کامیاران، سالن چند منظور زنده یاد مهندس میلاد رادمنش در هنرستان خوارزمی این شهرستان احداث می شود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، به نقل از کامیاران، آیین کلنگ زنی این پروژه، با حضور فرماندار، شهردار، مدیر آموزش و پرورش شهرستان، تعدادی از کارشناسان اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان و خیرین نیک اندیش منوچهر رادمنش، رحمت محمدی و در هنرستان خوارزمی برگزار شد.

الماسی فرماندار کامیاران در این مراسم با قدردانی از خیرین و با اشاره به اقدامات اخیر خداپسندانه خیرین در شهرستان ، عزم و اراده آنان در اقدامات خیرخواهانه را قابل تقدیر دانست و یاد و خاطره زنده یاد مرحوم مهندس میلاد رادمنش را گرامی داشت.

در ابتدای این مراسم علی اکبر ابراهیمی مدیر آموزش و پرورش کامیاران نیز باگرامیداشت یاد و خاطره مرحوم «میلاد رادمنش» فرزند خیر گرامی «منوچهر رادمنش» و همچنین با اشاره به نقش و اهمیت مشارکت خیرین در توسعه و تجهیز و مناسب سازی فضاهای آموزشی با همکاری کلیه دستگاه های دولتی شهرستان، افزود: با توجه به کمبود فضای آموزشی شهرستان و تعداد مدارس تخریبی، امر مدرسه سازی شتاب بیشتری گرفته و ان شالله شاهد ساخت فضاهای آموزشی بیشتری در شهرستان باشیم.

وی مدرسه سازی را یک امر خداپسندانه دانست و از عموم مردم و مسئولین خواست در مدرسه سازی که باقیات  الصالحات محسوب می شود مشارکت فعال و بیش از پیش داشته باشند.

وی هم چنین با اشاره به مشخصات پروژه گفت: این سالن چند منظوره جنب هنرستان خوارزمی شهرستان و در زمینی به مساحت بالغ بر ۳۱۴ متر مربع ساخته می شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کامیاران هم چنین اظهار داشت : زمین پروژه مذکور توسط خیرین حاج احمد محمدی و خانواده زمانی تامین شده است و ساخت این پروژه نیز به صورت مشارکتی با همکاری اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کردستان با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال احداث خواهد شد که مبلغ ۷ میلیارد ریال آن توسط خیر گرامی «منوچهر رادمنش» تامین و ما بقی از محل اعتبارات نوسازی هزینه می شود.

به اشتراک بگذارید :