15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ ۱۴:۱۳:۴۴
کد مطلب:  1845169
بازدید سرزده مدیرکل آموزش و پرورش استان از ادارات آموزش و پرورش ناحیه یک و ناحیه دو زنجان

حسن مظفری مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان از ادارات آموزش و پرورش ناحیه یک و ناحیه دو زنجان بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان و هیئت همراه با حضور در ادارات آموزش و پرورش ناحیه یک و ناحیه دو زنجان، از بخش های مختلف این اداره بازدید به عمل آورد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در این بازدید با همکاران اداره آموزش و پرورش  نواحی زنجان دیدار وگفتگو کرد و در این گفتگوی صمیمانه، در جریان مشکلات، پیشنهادات و چالش های پیش روی آنان قرار گرفت.

مظفری در ادامه گفت: از زحمات تمامی همکاران نواحی یک و دو زنجان  در راهبری و برنامه ریزی فعالیت ها ،تشکر و قدردانی می نمایم.

وی با بیان دستاوردها و عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان در طی 14 ماه گذشته، گفت: با پیگیریها، مکاتبات و دیدارهایی که با مسئولین ارشد استان و وزارتخانه صورت گرفت اقدامات خوب و مهمی در حوزه ‌های مختلف صورت گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به موفقیت های آموزش و پرورش در یک سال گذشته بیان کرد: اهدای پنج هزار تبلت دانش آموزی، کسب دو رتبه اول کنکور، صعود رتبه کنکور استان به رتبه ۱۴ کشور، کسب رتبه هفتم کشوری در ارزیابی ادارات کل آموزش و پرورش استان، کسب ۵ مدال کشوری در المپیاد های علمی و دست یافتن به رتبه برگزیده استان در جشنواره شهید رجایی از مهمترین موفقیت هاست که مرهون تلاش تمامی همکاران، دانش آموزان و اولیا است.

به اشتراک بگذارید :