18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ ۱۲:۳۰:۳۰
کد مطلب:  1844839
دوره آموزشی ویژه مدیران مدارس شبانه روزی، نمونه دولتی و خوابگاه مرکزی استان کردستان برگزار می شود

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان از برگزاری دوره آموزشی ویژه مدیران مدارس شبانه روزی، نمونه دولتی و خوابگاه مرکزی استان خبر داد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مهدی نامدار با اعلام این خبر گفت: این دوره آموزشی در راستای کیفیت بخشی به مدارس شبانه روزی، روستا مرکزی و لازم التوجه کمتر برخوردار و برای مدیران مدارس شبانه روزی، نمونه دولتی و خوابگاه مرکزی در دوره های متوسطه اول و دوم و فنی و حرفه ای و کاردانش، با هدف آشنایی مدیران با اصول رهبری در شرایط بحران برگزار می شود.

وی افزود : این دوره آموزشی 18 ساعته به صورت الکترونیکی برگزار و ثبت نام از طریق سامانه LTMS انجام می شود و مدیران از روز چهارشنبه 15 لغایت 25 دیماه  جاری به سامانه و قسمت ثبت نام دوره ها مراجعه نمایند.

نامدار در ادامه گفت: محتوای آموزشی دوره جهت مطالعه مدیران در سامانه LTMS بخش محتوای دوره از روز 26 دیماه 1400 جهت مطالعه فراگیران بارگذاری و قابل مشاهده خواهد بود.

 معاون آموزش متوسطه استان هم چنین به زمان برگزاری آزمون این دوره آموزشی نیز اشاره کرد و گفت: آزمون روز شنبه دوم بهمن ماه 1400 از ساعت 10 لغایت 10.30 صبح ، 15 لغایت 15.30 و 19 لغایت 19.30 برگزار می شود و فراگیران در یکی از ساعت های اعلام شده می توانند در آزمون پایانی شرکت نمایند .

وی با بیان اینکه شرکت کلیه مدیران شاغل دز مدارس شبانه روزی و نمونه دولتی دوره های متوسطه اول، متوسطه دوم  نظری و فنی و حرفه ای و کاردانش و خوابگاه مرکزی ضروری است، گفت: نمره قبولی برای آزمون 12 از 20 می باشد و برای همکارانی که قبلا این دوره را گذارنده اند و یا در سال جاری از 1/1/1400 تاکنون بیش از 200 ساعت دوره گذارنده باشند، گواهی نامه صادر نخواهد شد.  

به اشتراک بگذارید :