18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۹:۱۶
کد مطلب:  1843901
لحظه‌ها را برای عرض ارادت به سردار دلها مغتنم می‌شمارند:
ادای احترام نظامی دانش آموزان گیلانی به سردار شهید«قاسم سلیمانی»

دانش آموزان منطقه کومله با حضور در مزار شهید سلیمانی و بیت الزهرای استان کرمان بار دیگر با شهید سرافراز وطن تجدید پیمان نمودند.

    به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، در مراسم دومین سالگرد سردار شهید قاسم سلیمانی، دانش آموزان شهرستان فومن با ادای احترام نظامی و گروه سرود دانش آموزان منطقه کومله با حضور در مزار شهید سلیمانی و بیت الزهرای استان کرمان از راه دور و نزدیک ارادت خود را به ساحت قدسی اش نشان دادند. در ادامه فعالیت های دانش آموزان گیلان به منظور گرامیداشت دومین سالگرد سردار دلها باید خاطر نشان کرد: تصاویر بی نظیری از مراسم ادای احترام نظامی دانش آموزان فومن به سردار سلیمانی ثبت شد. دراین مراسم دانش آموزان دبستان شاهد شهدای هدایت پناه با احترام نظامی یاد و خاطره سردار سرافراز را گرامی داشتند و هم پیمان شدند تا آن شهید والامقام را به عنوان الگوه و اسوه در مسیر زندگی و آینده خود قرار دهند. همچنین گروه سرود دانش آموزان منطقه کومله با حضور در مزار شهید سلیمانی و بیت الزهرای استان کرمان در وصف این شهید والا مقام به اجرای سرود پرداختند.

 

   شهید سلیمانی به عنوان یک الگوی پرورش یافته تمام ساحتی برای دانش آموزان است و برای نسل های آینده، راه و روشی نو را ترسیم می کند.


 

به اشتراک بگذارید :