24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ ۱۲:۲۹:۲۵
کد مطلب:  1843707
با حضور وزیر آموزش و پرورش؛
مراسم وداع با پیکر مرحوم «سیدهادی موجانی» خیر مدرسه‌ساز برگزار شد

مراسم وداع با پیکر مرحوم سیدهادی موجانی خیّر مدرسه‌ ساز و رییس فقید مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهرستان‌های استان تهران با حضور وزیر آموزش و پرورش و مقامات عالی برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، سیدهادی موجانی از خیرین بنام و رییس فقید هیأت مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهرستان‌‎های استان تهران در بامداد دوشنبه 13 دی‌ماه دعوت حق را لبیک گفت.
مرحوم موجانی در ساخت و مشارکت بسیاری از مدارس جنوب شهر تهران و شهرستان ری نقش مؤثر و بسزایی داشت و دانش‌آموزان بسیاری در مدارس احداثی این خیر نیک اندیش، مشغول تحصیل هستند.
مراسم وداع با پیکر مرحوم سیدهادی موجانی، امروز پنجشنبه 16 دی‌ماه 1400 با حضور یوسف نوری؛ وزیر آموزش و پرورش و جمعی از شخصیت‌ها، مقامات عالی و مردم نوع‌دوست کشورمان از مقابل منزل وی انجام شد تا در جوار بارگاه نورانی حضرت معصومه(س) آرام گیرد.
در این مراسم مهراله رخشانی‌مهر؛ معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و جمعی از مدیران عالی حضور  ضمن ابراز همدردی با خانواده معزا، برای مرحوم موجانی که از اندوخته خود در راه مدرسه‌سازی مشارکت داشت، طلب غفران الهی کردند.
شایان ذکر است مجلس یادبود مرحوم سیدهادی موجانی، خیّر مدرسه‌ساز و رییس فقید هیأت مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهرستان‌های استان تهران، روز جمعه 17 دی ماه از ساعت 10:30 در مسجد الغدیر واقع در خیابان میرداماد برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :