19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ ۱۱:۱۶:۲۵
کد مطلب:  2Ddhldnv
طبق ارزیابی های به عمل آمده در جشنواره شهید رجایی
آموزش و پرورش استان برگزیده مهندسی نقش و ساختار دولت شد

آموزش و پرورش استان زنجان طبق ارزیابی های به عمل آمده در جشنواره شهید رجایی به عنوان دستگاه برگزیده استان در حوزه مهندسی نقش و ساختار دولت شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان، مرتضی تمجیدی مدیرکل آموزش و پرورش استان با اعلام این خبر گفت: همه ساله همزمان با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر که به عنوان هفته دولت نام گذاری شده، دستگاه های اجرایی کشور مورد ارزیابی قرار می گیرند و دستاوردهای آنان در معرض اطلاع عموم قرار می گیرد.

  وی افزود: در جشنواره امسال شهید رجایی اداره کل آموزش و پرورش استان، برگزیده بخش مهندسی نقش و ساختار دولت شده که حاصل زحمات دست اندرکاران این نهاد عظیم و تاثیر گذار می باشد.

  تمجیدی از جمله علل این موفقیت را برون سپاری 5/20 درصد از مهارتهای شاخه کار و دانش به بخش غیر دولتی، واگذاری 100 درصد آموزش های سواد آموزی به بخش غیر دولتی به تعداد 7644 نفر در سال تحصیلی 95-94 تفویض اختیار 42 مورد از فعالیت های اداره کل آموزش و پرورش استان به شهرستان ها و مناطق در راستای تمرکز زدایی با هدف تسهیل و تسریع در فرایندهای انجام خدمت و اجرای دیگر برنامه های مشارکتی اعلام کرد.

به اشتراک بگذارید :