14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ ۲۰:۲۵:۳۵
کد مطلب:  1843243
معاون پرورشی و فرهنگی اداره آموزش و پرورش استان در جلسه کمیته علمی اجرایی طرح ملی نماد؛
طرح ملی نماد یکی از بهترین الگوهای اجرایی در کنترل و آسیب‌های اجتماعی در مدارس است.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره آموزش و پرورش استان در جلسه کمیته علمی اجرایی طرح ملی نماد ویژه معاونین پرورشی، کارشناسان و مدرسان شهرستان‌های مجری طرح نماد گفت: طرح ملی نماد یکی از بهترین الگوهای اجرایی در کنترل و آسیب‌های اجتماعی در مدارس است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ محمد شعبانی معاون پرورشی و فرهنگی اداره آموزش و پرورش مازندران در جلسه کمیته علمی اجرایی طرح ملی نماد که با حضور توکلی رئیس اداره مشاوره و آسیب‌های اجتماعی اداره‌کل، معاونین پرورشی، کارشناسان و مدرسان شهرستان‌های مجری طرح نماد در باشگاه فرهنگیان برگزار شد، خاطر نشان کرد: افزایش دانش و آگاهی مجریان طرح نماد در زمینه شناخت و پایش آسیب‌های اجتماعی، موجب شد طرح ملی نماد به عنوان یکی از بهترین الگوهای اجرایی در کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در سطح مدارس استان شناخته شود.

وی با بیان اینکه در این طرح هدف ما مورد توجه قرار دادن دانش آموزان پرخطر، در معرض خطر است، افزود: بر اساس این طرح نظام ارجاع هدفمند مبتنی بر سامانه با همکاری و مشارکت دستگاه‌های ذیربط را برای کودکان در خطر خواهیم داشت.

شعبانی خاطر نشان کرد: اگرچه همه مدیران مدارس مکلف به ثبت اطلاعات در سامانه نماد هستند اما ۶ شهر استان به عنوان پایلوت اجرایی طرح نمادبرگزیده شدند که آموزشهای تخصصی لازم جهت اجرای طرح به آنها داده شد.

به اشتراک بگذارید :