24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ ۱۵:۰۷:۳۸
کد مطلب:  1843091
سرپرست معاونت سیاسی استاندار مازندران:
منش پهلوانی را باید از شهدا بیاموزیم

سرپرست معاونت سیاسی استاندار مازندران در نخستین یادواره شهدای تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران گفت: منش پهلوانی را باید از شهدا بیاموزیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علی شیرازی» در نخستین یادواره شهدای تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران که صبح امروز در اردوگاه شهدای دانش آموزی بادله برگزار شد، اظهار کرد: شهدا با از جان گذشتگی و دلاورمردی هایی که به خرج دادند،آرامش و امنیت را برای ما به ارمغان آوردند.
وی ضمن تقدیر از مدیرکل آموزش و پرورش مازندران بخاطر اجرای این برنامه خوب گفت: بابت برگزاری برنامه طرح‌ لاله های روشن که تا سطح کشوری نیز گسترش یافته است از مجموعه آموزش و پرورش استان تشکر می‌کنم.
 سرپرست معاونت سیاسی استاندار مازندران تأکید کرد: باید در ترویج فرهنگ غنی اسلامی مبتنی بر فرهنگ ایثار و شهادت بکوشیم. چراکه همه ما مدیون خون شهدا به ویژه سردار سلیمانی هستیم.  مکتب سلیمانی  مکتبی است که مبتنی بر فرهنگ اصیل اسلامی و برآمده از انقلاب است.
وی ادامه داد: این انسان بزرگ با اینکه جایگاه بالایی داشت و محور مقاومت در جهان اسلام بود، هیچ وقت در بند نام و نشان و احزاب سیاسی نبود.ایشان همیشه در عرصه عمل نشان داد که چگونه باید بود.
این مقام مسئول استانی اظهار کرد: ورزشکاران همیشه نماد قهرمانی و جوانمردی بودند و مراسمی که با نام شهدای تربیت بدنی مزین شده است در واقع به ما هشدار می دهد که راه و روش و منش پهلوانی را باید از شهدا بیاموزیم. چرا که شهدا حاضر و ناظر بر اعمال ما هستند و ما باید تلاش کنیم تا ادامه دهنده راه شان باشیم.

به اشتراک بگذارید :