15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ ۱۱:۰۰:۵۲
کد مطلب:  1842265
به مناسبت گرامیداشت سالروز تشکیل نهاد گزینش برگزار شد:
تجلیل از گزینشگران شاخص استان گیلان

مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: نقش گزینشگران و نگاه جامع آنها در انتخاب و گزینش معلمان شایسته بسیار حائز اهمیت است.

     به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، محمد رحمتی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت سالروز تشکیل نهاد گزینش به فرمان امام خمینی(ره)، خاطر نشان کرد: نقش گزینشگران در ارتقای سلامت سیستم های اداری بسیار پر اهمیت است.وی در ادامه با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب افزود: تربیت دانش آموزان در تراز انقلاب اسلامی بسیار حائز اهمیت است و همکاران ما در هسته گزینش باید نسبت به گزینش معلمان شایسته که زیر بنای امر تعلیم و تربیت هستند، اهتمام لازم را داشته باشند. رحمتی همچنین با تاکید بر مولفه های دقت، منطق، استدلال، علم وعدالت اظهار داشت: نیروی انسانی که وارد آموزش و پرورش می شود باید هوشمندانه و با توجه به اصل شایسته سالاری باشد و همه جوانب اخلاقی ، اعتقادی ، ظاهری و صلاحیت های علمی و حرفه ای  در نظر گرفته شود تا افرادی متعهد برای فعالیت در عرصه تعلیم و تربیت انتخاب شوند. وی در ادامه اظهار داشت: گزینش مناسب دانشجویان دانشگاه فرهنگیان که جوانانی متعهد و انقلابی هستند نشان از توجه همکاران گزینشگر به جایگاه حرفه ای معلمان و انتخاب افراد صالح است.


  شایان ذکر است این مراسم به صورت ویدئو کنفرانس هماهنگ استانی برگزار گردیدو قرائت پیام وزیر و دبیر عالی هسته گزینش و پخش کلیپ از جمله برنامه هایی بود که اجرا شد.در پایان هم از گزینشگران برتر هسته گزینش استان و مناطق با اهداء لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :