13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ ۲۲:۳۵:۰۸
کد مطلب:  1841561
توسط فرزندان شهید و ایثارگر آموزش و پرورش استان صورت گرفت، پویش فرزندان حاج قاسم
از توزیع کتاب "از چیزی نمی ترسیدم" تا شرکت در پویش نذر خون به یاد سردار دلها

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی،به مناسبت دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرزندان شهید و ایثارگر آموزش و پرورش در پویشی با نام فرزندان حاج قاسم با اهدای کتاب "از چیزی نمی ترسیدم" کتاب شامل دست نوشته های شخصی شهید سلیمانی یاد سردار دلها را گرامی داشتند و با آرمان های آن شهید سرافراز تجدید بیعت کردند.

این پویش با هدف گرامی داشت دومین سالگرد آسمانی شدن سردار دلها  و تاکید بر روحیه ی جهادی و توجه به مسائل فرهنگی و ترویج مکتب و اعتقادات این شهید والامقام و انعکاس آن در رفتار و شخصیت‌ نسل آینده انقلاب اسلامی برگزار شد.

این کتاب که مزین به یادداشت رهبر معظم انقلاب شده است نخستین اثر چاپ شده توسط انتشارات «مکتب حاج قاسم» محسوب می شود و شامل دست نوشته های شخصی شهید سلیمانی از دوران کودکی و زندگی در روستای قنات ملک کرمان تا میانه ی مبارزات انقلابی در سال 57 است.

کتاب ازچیزی نمیترسیدم، زندگی نامه ای است که شهید با دست مجروحش نوشته. شرح زندگی مردی از دل روستایی دورافتاده در کرمان که چند دوره از زندگی ساده و کوتاهش را روایت کرده است.

از دیگر برنامه های پویش فرزندان حاج قاسم "نذر اهدای خون" به نیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بود ‌که در ادامه با حضور در مراکز اهدا خون به حفظ و تقویت ذخایر خونی استان کمک کردند.

 

به اشتراک بگذارید :