15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ ۲۱:۴۸:۳۱
کد مطلب:  1841543
معاون وزیر آموزش و پرورش در شورای معاونین آموزش و پرورش خوزستان :
سواد آموزی ابزاری مهم برای خوب زیستن است / استان خوزستان ، نگین ارزشمند کشور است

معاون وزیر آموزش و پرورش در شورای معاونین آموزش و پرورش خوزستان گفت: سواد آموزی در پی ایجاد تغییرات مثبت در زندگی افراد است و ابزاری مهم برای خوب زنیستن ایجاد می کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان ، شاپور محمد زاده معاون وزیر آموزش و پرورش خوزستان و رئیس سازمان سواد آموزی بعد از ظهر امروز سه شنبه 14 دی ماه 1400 در شورای معاونین آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اهمیت استان خوزستان در سطح کشور ، گفت : استان خوزستان نگین با ارزش ایران اسلامی است .

وی با عنوان اینکه اقدامات مهمی در آموزش و پرورش خوزستان انجام شده است ؛ افزود : بازگشایی و فعالیت حضوری مناسبی در مدارس و پس از بازدید های امروز مشاهده شد که نشان از توجه همگان به امر آموزش در این استان است .

محمد زاده با تاکید بر اهمیت سواد آموزی ادامه داد : سواد آموزی در پی ایجاد تغییرات مثبت در زندگی افراد است و ابزاری مهم برای خوب زنیستن ایجاد می کند.

معاون وزیر آموزش و پرورش خوزستان ، عنوان کرد : عدم توجه به آموزش حضوری تبعات منفی در روند آموزش خواهد داشت که نتیجه آن افزایش نرخ کم سوادی و بی سوادی در جامعه است .

به اشتراک بگذارید :