13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ ۱۴:۲۷:۵۱
کد مطلب:  1841243
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
اولویت منفعت و مصالح عامه است

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ روز سه شنبه چهاردهم دی ماه ، همزمان با سالگرد صدور فرمان امام خمینی (ره) در امر گزینش ، جمعی از مسئولان و کارشناسان حوزه گزینش آموزش‌ و پرورش با حسنعلی اصغری مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین دیدار و گفتگو کردند.

حسنعلی اصغری مدیرکل آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه تعهد در انجام مسئولیت به تنهایی کافی نیست، گفت: در انجام امور و مسئولیت ها افراد باید دارای تعهد و تخصص لازم باشند، زیرا هر دو در کنار هم نیاز است. درامر قضاوت و تصمیم گیری باید مصلحت و منفعت عامه کاملا رعایت شود.

ایشان در ادامه با اشاره به اینکه قضاوت های نابجا امکان به انحراف کشاندن زندگی آینده اشخاص را خواهد داشت،گفت: باید در انجام تصمیم گیری ها به حساسیت و اهمیت دادن به ظرافت های آن دقت کافی شود.

وی اظهار داشت:مصداق صفات شهیدحاج قاسم سلیمانی بودن نیازمند خودسازی است که در وقت قضاوت همانند این شهید بزرگوار چگونه عمل کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در این جلسه تاکید کرد: به دلیل اهمیت ویژه نیروی انسانی در آموزش و پرورش و صلاحیت معلمی ، واحد گزینش در آموزش و پرورش جایگاه حساس و حیاتی دارد.

 

به اشتراک بگذارید :