15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ ۱۴:۰۰:۱۱
کد مطلب:  1841115
سرپرست معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان گیلان خبر داد:
برگزاری کارگاه های آموزشی سرگروه های آموزش ابتدایی استان با نومعلمان شهرستان ها و مناطق

سرپرست معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان گیلان گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی و تبادل تجربه نقش مهمی را در ارتقای دانش، نگرش و مهارت های حرفه ای در آموزگاران ایفا می نماید.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، علی حسین زاده با تاکید بر نقش گروه های آموزشی در خصوص توانمندسازی نیروی انسانی، اظهار داشت: توسعه دانش و توانمندسازی معلمان به ویژه آموزگاران جدیدالورود از رسالت های اصلی گروه های آموزشی می باشد. وی در ادامه افزود: گروه های آموزشی می تواند زمینه مناسبی را جهت ارتقای سطح علمی معلمان از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی و گفتمان سازی ایجاد نماید. حسین زاده  در ادامه با تاکید بر اهمیت برنامه ریزی برای آموزش نومعلمان گفت: برنامه ریزی لازم در خصوص برگزاری جلسات تبادل اندیشه و دانش افزایی ویژه آموزگاران جدیدالورود و سرگروه های آموزشی ابتدایی،  توسط اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی صورت گرفته است.وی همچنین از برنامه ریزی لازم در خصوص برگزاری جلسات هم اندیشی و تبادل اندیشه با سرگروه های آموزشی و نومعلمان در سایر ادارات تابعه  استان خبر داد و افزود: همه باید تلاش کنیم تا از وضعیت موجود به سمت وضعیت مطلوب حرکت کنیم و با اصلاح در رویه ها به بهبود و توسعه کیفیت آموزشی کمک نماییم.


    شایان ذکر است تاکنون این جلسات در شهرستان آستارا و مناطق کوچصفهان، لشت نشا و عمارلو به منظور تقویت بنیه علمی نومعلمان  برگزار شده است.

 

به اشتراک بگذارید :