28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ ۰۷:۵۸:۴۹
کد مطلب:  HtHu6SB1
مشاور برنامه ریزی و سرمایه انسانی وزارت آموزش و پرورش:
سیاست اجرائی اصلی «اجرای متوازن سند تحول» ارتقای کیفیت آموزش و پرورش است

مشاور برنامه ریزی و سرمایه انسانی وزارت آموزش و پرورش در گرد همایی یکروزه کارکنان حوزه معاونت پژوهش ،برنامه ریزی و منابع انسانی مناطق آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، گفت: سیاست اجرائی اصلی «اجرای متوازن سند تحول» ارتقای کیفیت آموزش و پرورش است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حسین سنجری، معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گفت: گرد همایی یک روزه کارکنان حوزه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل و مناطق آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با حضور حمید علیین، معاون مرکز برنامه ریزی ،منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش، محمد احمدی، مشاور برنامه ریزی و سرمایه انسانی وزارت آموزش و پرورش، معاونین پژوهش، پشتیبانی و کارشناس مسئولان مناطق، در سالن اجتماعات آموزش و پرورش دماوند در دو بخش عمومی و کار گروه های اختصاصی برگزار شد.

حسین سنجری، معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به بیان سیاست ها و برنامه های استراتژیک استان که از برنامه های کلان وزارت آموزش و پرورش نشأت می گیرد، پرداخت.

در این نشست یک روزه آقای احمدی ،مشاور وزیر آموزش و پرورش ، به تشریح نظام جامع برنامه ریزی پرداختند.

در ادامه محمد احمدی، مشاور برنامه ریزی و سرمایه انسانی وزارت آموزش و پرورش، ساختار کلی نظام جامع برنامه ریزی آموزش و پرورش در همه سطوح از وزارتخانه تا مدرسه را تبیین کرد.

وی با تشریح چارت سازمانی اعضاء و شرح وظایف آنها ، اهم سیاست های اجرای برنامه ها و فعالیتهای آموزش و پرورش را برشمرد .

محمد احمدی افزود: راهبرد و سیاست اجرائی اصلی «اجرای متوازن سند تحول» با تأکید بر ارتقای کیفیت آموزش و پرورش و محوریت شعار سال مقام معظم رهبری «اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل» می باشد .

شایان ذکر است، در بخش دوم معاونین و کارشناسان در کارگروههای تخصصی شرکت کرده و در پایان میهمانان، نماز جماعت ظهر و عصر را به امامت حضرت آیت ا... جوادی آملی اقامه کردند.

به اشتراک بگذارید :