16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ ۱۴:۲۹:۱۷
کد مطلب:  1839433
برگزاری کارگاه های آموزشی برای خانواده های مدد جویان کانون اصلاح و تربیت

اولین جلسه هماهنگی اداره انجمن اولیا و مربیان و کانون اصلاح تربیت جهت برگزاری کارگاه های آموزش مهارت های زندگی ویژه خانواده مددجویان کانون اصلاح تربیت برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش قم، این جلسه  با حضور رضا شاهسواری  رئیس انجمن اولیا و مربیان ،  فهیمی مدیر کانون اصلاح وتربیت و  زمانی مدیر مرکز مشاوره خانواده ناحیه 3 در محل کانون اصلاح و تربیت برگزار گردید.

رضا شاهسواری رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان  آموزش و پرورش قم  ضمن  بررسی راهکارهای تعامل و تبادل تجربیات در جهت برقراری همیاری و همکاری در خصوص آموزش خانواده، گفت: با توجه به اینکه بسیاری از مشکلات بر اثر عدم آگاهی از خصوصیات دوران نوجوانی و جوانی و بحث بلوغ و استقلال طلبی اتفاق می افتد ،  می بایست خانواده های مددجویان توسط مدرسان با تجربه و با سواد آموزش  خانواده، برای کسب مهارت های اجتماعی ، تربیتی و زندگی ، دوره ها و کارگاه های تخصصی و علمی تحت آموزش قرار گیرند.

وی افزود : مدد جویان و خانواده هایی که نیاز به مشاوره تکمیلی و تفصیلی دارند ،  می توانند طی یک معرفی نامه از طرف کانون اصلاح و تربیت  به مراکز راهنمایی و مشاوره خانواده پیوند انجمن اولیا و مربیان مراجعه و به صورت رایگان مشاوره روان شناختی دریافت نمایند.

به اشتراک بگذارید :