15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ ۱۳:۲۵:۰۱
کد مطلب:  1839223
مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، مراسم گرامیداشت و برنامه ختم قرآن با حضور فرمانده سپاه انصارالمهدی زنجان و معاونین اداره کل و کارکنان در محل سالن تجلی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، در این مراسم کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه سردار سلیمانی، گفت: به برکت انقلاب، مقام معظم رهبری و شهدایی همچون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، امروز شاهد آن هستیم که آمریکا و هم پیمانانش در منطقه شکست خورده اند.

وی افزود: سردار سلیمانی مرد نبرد، علمدار رهبری و مرد میدان بود و ویژگی ها و شاخص های فراوانی داشت که نمیتوان توصیف کرد.

کرمی با اشاره به موضوع ولایت مداری و اهمیت آن، بیان داشت: سردار سلیمانی سرباز نمونه در ولایت مداری بود. برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت مداری جملات تاریخی سردار دلها را فراموش نخواهیم کرد که فرمود خیمه ولایت را رها نکنید.

وی در ادامه مردمی بودن، اخلاص در عمل، ولایت مداری، پایبندی به نظام و ولایت، سادگی و صفا و ارادت به اهل بیت را از دیگر ویژگی های شاخص سردار عنوان کرد و گفت ما تکلیف داریم قهرمانانی همچون سلیمانی تربیت کنیم.

فرمانده سپاه انصارالمهدی اظهار داشت: بحمدلله مردم ما قدرشناس هستند و هیچ گاه رشادت های شهدا را که به ما عزت و اعتبار بخشیدند، فراموش نمیکنند.

کرمی خاطر نشان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار است و ما به آینده امیدواریم تا انشالله با غلبه کامل بر مشکلات، مردم عزیز ما همواره در آرامش و آسایش باشند.

وی در پایان با اشاره به اینکه یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی تربیت افرادی چون شهید سردار سلیمانی ها است، اظهارداشت: ما باید مکتب حاج قاسم سلیمانی را به نسل جوان انتقال دهیم که در این عرصه نقش فرهنگیان عزیز پررنگ تر است.

 

گفتنی است در این مراسم از دو خانواده شهید و همچنین همکاران فعال در زمینه فرهنگی تجلیل به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :