23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ ۱۱:۱۵:۴۸
کد مطلب:  1838861
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در یادواره گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد:
نام شهید سلیمانی زمینه ساز وفاق ملی در کشور است

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: میراث و نام بزرگ شهید سلیمانی زمینه ساز وحدت و وفاق همه اقشار و تفکرات حول محور انقلاب و مقاومت است‌.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ کورش مودت پیش از ظهر امروز دوشنبه ۱۳ دی ماه ۱۴۰۰ در یادواره گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: مکتب حاج قاسم یک الگوی جهانی است و تاسی به سیره و روش این شهید بزرگوار زمینه ساز حل مشکلات و برون رفت از چالش های کشور است.

 

وی در ادامه با تاکید بر نقش شهید سلیمانی در ایجاد وفاق ملی؛ توضیح داد: شهادت سردار سلیمانی اتفاق بزرگی را در کشور رقم زد و همه اقشار و تفکرات را حول محور خط انقلاب و مقاومت بسیج کرد و به جهانیان ثابت کرد مردم ایران اسلامی همواره در راستای تحقق آرمان های ارزشمند انقلاب گام برمی دارند.

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان با اشاره به جایگاه شهید سلیمانی در ادبیات مقاومت به عنوان‌ مرد میدان و اسطوره جهاد و شهادت؛ گفت: همه آزادی خواهان و ظلم ستیزان جهان از شخصیت جهان شمول سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان رهبر جریان مقاوت تجلیل و تشکر کرده اند.

به اشتراک بگذارید :