14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ ۱۱:۰۱:۱۸
کد مطلب:  1838817
مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی مازندران:
صدق و اخلاص دو شاخصه مهم مکتب شهید سلیمانی است

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی مازندران در آئین یادبود دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: صدق و اخلاص دو شاخصه مهم مکتب شهید سلیمانی است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «محمد جعفری» در آئین یادبود دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی که صبح امروز با حضور سعدی پور مدیرکل آموزش و پرورش در سالن اجتماعات باشگاه فرهنگیان مرکز استان برگزار شد، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: مکتب شهید سلیمانی بر دو پایه اساسی صدق و اخلاص استوار است.

وی با اشاره به وجود صدق در نیت، رفتار و گفتار حاج قاسم سلیمانی افزود: صدق در رفتار یعنی همین که می بینیم همه ی چشمها برای حاج قاسم گریان است.

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی مازندران اظهار کرد: حاج قاسم سلیمانی نه در احزاب سیاسی و نه در مذاهب مختلف تقسیم نمی شود.ایشان متعلق به همه مردم است.

جعفری تصریح کرد: نوع نگاه حاج قاسم و صدق در نیت ایشان موجب شده تا این خیلی عظیم طرفداران از هرگونه مذهب و حزب برای ایشان داغدار باشند.

وی در پایان یادآور شد: چتر انقلاب اسلامی باید بر سر همه مردم آزاده ایران و جهان باز باشد چراکه انقلاب مختص حزب اللهی ها و افرادی خاص نیست.این امر را شهید سلیمانی در عمل ثابت کرد و به صورت عملی به همه دنیا نشان داد.

به اشتراک بگذارید :