14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ ۰۷:۴۹:۴۳
کد مطلب:  1838135
بمناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی صادر شد؛
پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران طی پیامی فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار دلها شهید قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت عرض کرد.

به  گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ متن پیام علیرضا سعدی پور به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به شرح زیر می باشد :

 

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند، بعضی پیمان خود را به آخر بردند ( در راه او شهید شدند) و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

 

دو سال از شهادت پرافتخار فرمانده ی بزرگ و عزیز سپاه اسلام، "سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی" که عمر با برکت خویش را در اعتلای نام وطن و پاسداری از آرمان های خمینی کبیر و اطاعت از فرامین مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای سپری کرده بود گذشت، شهادتی که به تصور دشمنان این مرز و بوم با هدف از بین بردن خط فکری و عقیدتی محور مقاومت انجام گرفت غافل از این که پس از شهادت حاج قاسم، هزاران انسان دیگر با تفکر آن مرد بزرگ تربیت شده و در مقابل دشمنان خواهند ایستاد.

 

شهادت این سردار رشید اسلام، دربرگیرنده مفاهیم ارزشمند تربیتی و فرهنگی برای پرورش نسل فردای ایران است و دست اندرکاران حوزه ی تعلیم و تربیت باید با تبیین و ترویج جنبه‌های رفتاری و زندگی این شهید سرافراز، شهید سلیمانی را به عنوان یک الگو در زندگی دانش آموزان عزیزمان معرفی نمایند.

 

اینجانب از طرف جامعه فرهنگیان و دانش آموزان استان مازندران این مصیبت عظمی را محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، خانواده داغدار ایشان و امت قهرمان ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می کنم.امیدوارم حضرت باریتعالی روح ملکوتی این شهید عزیز را با شهدای کربلا محشور و اجر و صبری عظیم به خانواده و همرزمان ایشان عنایت فرماید.

 

علیرضا سعدی پور

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران

به اشتراک بگذارید :