22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ ۱۶:۱۳:۰۲
کد مطلب:  1836399
کریمیان درنشست بامعاون؛همکاران وروسای ادارات حوزه تربیت بدنی و سلامت خواستار شد:
تربیت تمام ساحتی دانش آموز تراز جمهوری اسلامی

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با معاون ؛ همکاران و روسای ادارات حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت دیدار نمود

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، عصر امروز علیرضا کریمیان در نشست صمیمی با معاون و همکاران حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت؛ با تسلیت ایام شهادت بی بی دوعالم حضرت زهرا(س) و گرامی داشته یاد و خاطره سردار بزرگ و سرباز وطن؛ شهید حاج قاسم سلیمانی اظهارداشت: با ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب از جانب مقام معظم رهبری؛ مسیر مشخصی را برای طی کردن داریم؛ خطاب عمده این بیانیه به نوجوانان است. جوانانی که بناست در دهه های بعد راهبری و مدیریت جامعه ما را برعهده بگیرند و ما را به سمت اهداف متعالی انقلاب اسلامی پیش ببرند و ما موظف هستیم که در راستای تربیت تمام ساحتی دانش آموز تراز جمهوری اسلامی و دست یابی به حیات طیبه؛ قدم برداریم.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران افزود: امروز سبک زندگی با گذشته خیلی فرق کرده است؛ دانش آموزان ما دچار فقر حرکتی هستند و برای جبران آن باید برنامه ریزی و هدف گذاری کنیم و در حوزه تربیت بدنی؛ کشف استعدادها بسیار اهمیت دارد.

وی افزود: اگر در این حوزه غفلت کنیم در موضوعات دیگر هم موفق نخواهیم بود. امروز سبک زندگی با گذشته خیلی فرق کرده است؛ دانش آموزان ما دچار فقر حرکتی هستند و برای جبران آن باید برنامه ریزی و هدف گذاری کنیم. در حوزه تربیت بدنی کشف استعدادها و توجه به حرکات اصلاحی بسیار اهمیت دارد؛ حسین رضازاده نتیجه کشف استعداد توسط یک معلم تربیت بدنی بوده است .

کریمیان بر رعایت اخلاق اسلامی و روابط انسانی در امور تصریح کرد و افزود: هر جا که هستیم باید یک گام به جلو برداریم و بهتر بشویم. در خصوص تکریم ارباب رجوع و مردم داری به شدت حساس هستم زیرا این پست و مقام برای خدمتگزاری است و صندلی خدمت به مردم است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در ادامه به بحث عدالت به عنوان یک مقوله ژرف و عمیق پرداخت و گفت: براساس تعالیم دین مبین اسلام و تاکید دولت سیزدهم و وزیر آموزش و پرورش می بایست در خصوص اجرای عدالت آموزشی جهت گیری و حرکت کنیم و یک گام به جلو برداریم.

 

به اشتراک بگذارید :