22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ ۱۲:۰۵:۴۶
کد مطلب:  1835917
با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد؛
همایش سرگروه های آموزشی متوسطه نواحی 2و4

با حضور محمد رضا ناظم زاده همایش سرگروه های گروه های آموزشی متوسطه نواحی2و4 برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش ناحیه دو در نهمین روز از دیماه 1400،  همایش سرگروهها ی متوسطه اول و دوم نواحی ۲ و ۴ با حضور محمدرضا ناظم زاده معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان ،حسین نادیان رئیس اداره آموزش متوسطه اداره کل، فاطمه سعیده اقارب پرست رئیس اداره تکنولوژی و گروه‌های آموزشی و بررسی محتوا (متوسطه) اداره کل ، محسن سیستانی مدیرآموزش وپرورش ناحیه دو، معاونین آموزش متوسطه نواحی 2و4 به همراه کارشناسان اداره تکنولوژی وسرگروههای آموزشی متوسطه اول و دوم استان درمحل اردوگاه تفریحی  فرهنگی قائم برگزارشد.

دراین همایش ابتدا سرگروهها ی ناحیه ۲و۴ و سر گروههای استان درگروههای تخصصی به هم افزایی و هم اندیشی در خصوص مسائل دروس مربوط به هر دو دوره پرداختند وسپس نمایندگانی از گروهها جهت جمع بندی و چکیده نظرات جمع حاضر،در کنارهم گردآمدند.

درادامه نماینده سرگروه ها نقطه نظرات وپیشنهادات را به سمع و نظر مسئولین استان و ناحیه رساند. سپس ناظم زاده معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان در خصوص کمبود نیرو و مشکلات آموزشی مطالبی را عنوان کرد و در سخنانی با اشاره به ضرورت کیفیت بخشی به تکنولوژی و گروه های آموزشی،  این امر را در اولویت برنامه های آموزش متوسطه استان برشمرد.

درپایان اقارب پرست رئیس اداره تکنولوژی آموزشی متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان با تبیین رویکرد ها و اهداف راهبردی اداره تکنولوژی و گروههای آموزش متوسطه به تشریح برنامه های کیفیت بخشی و توانمند سازی نیروی انسانی در این حوزه پرداخت .
 

به اشتراک بگذارید :