23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ ۱۱:۰۵:۱۹
کد مطلب:  1835711
نسرین باباپور در برنامه هشت بهشت صدا و سیمای مرکز اصفهان:
7 دی نقطه عطفی در نظام آموزشی کشور در راستای توسعه عدالت آموزشی است

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با حضور در برنامه پخش زنده هشت بهشت برنامه های سواد آموزی استان اصفهان را تبیین و تشریح کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان  به مناسبت  هفته گرامیداشت سوادآموزی نسرین باباپور معاون سوادآموزی استان اصفهان در برنامه تلوزیونی هشت بهشت حضور یافت .

 معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در این برنامه گفت : 7 دی نقطه عطفی در نظام آموزشی کشور در راستای توسعه عدالت آموزشی است و در راستای تحقق فرمان تاریخی حضرت امام خمینی ( ره ) در چهار دهه گذشته توفیقات زیادی در سطح کشور و استان در حوزه ی سوادآموزی حاصل شده است که بیانگر زحمات مسئولین و جهادگران عرصه آموزشی است .

وی در ادامه افزود : در خصوص سوادآموزی مدرسه محور و نقش سواداولیا در پیشرفت تحصیل فرزندان و پیشگیری از بازماندگی و ترک تحصیل بویژه در شرایط پاندومی کرونا و آموزش غیر حضوری دانش آموزان از مدیران مدارس خواستند تا در تحقق اهداف برنامه سوادآموزی مدرسه محور همکاری و مشارکت داشته باشند .

باباپور سپس به نقش مراکز یادگیری محلی به عنوان کانون یادگیری در توسعه مهارتهای زندگی شهروندی و حرفه ای اشاره نموده و دستاوردهای طرح پیوند سواد و زندگی را تشریح نمود و با اشاره به شناسایی چهره های موفق سوادآموزان در سطح استان گفت : به لطف خداوند و با پشتکار توانسته اند بر مدارج علمی دست یافته و به مرحله کارآفرینی نیز برسند و به تاثیر سواد در کیفیت زندگی اشاره کرده و همت و کار کضاعف برای ریشه کن کردن بیسوادی را از ضروریات برشمرد .

به اشتراک بگذارید :