14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ ۰۹:۰۷:۳۷
کد مطلب:  1835345
باقری مدیر کل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش/
استان آذربایجانشرقی جزو بهترین استانهای کشور در عرصه فعالیت های قرآن عترت و نماز است

مدیر کل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی را جزو بهترین استانهای کشور در عرصه فعالیت های قرآن عترت و نماز دانست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی؛ میکائیل باقری مدیر کل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در آیین اختتامیه مجازی اولین جشنواره کشوری روش های نوین تدریس کتب مراکز دارالقران الکریم کشورگفت: استان آذربایجان شرقی به عنوان یکی از بهترین استانهای کشور در عرصه توسعه و ترویج فعالیت های قرآن عترت و نماز است.

مدیر کل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تاریخچه تشکیل مراکز دارالقران آموزش و پرورش اشاره کرد:  با توجه به شرایط کرونایی و فعالیت مراکز دارالقرآن در فضای مجازی، وحدت رویه و یکپارچگی در روش تدریس این محتوای ارزشمند از طریق این جشنواره می تواند ایجاد شود.

باقری در پایان اظهار امیدواری کرد: با انتشار آثار برتر به مرور از کانال مراکز دارالقرآن های کشور، شاهد باشیم که مربیان و معلمان قرآن عزیز در سراسر کشور بتوانند از تجربیات این عزیزان استفاده نموده و به یک انسجام و وحدت و یکپارچگی در تدریس کتب مصوب دارالقرآن ها و استفاده بهتر از محتوا برسند./عباسی بیشک

 

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :