14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ ۰۹:۰۶:۱۵
کد مطلب:  1835321
پاشایی؛ مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی/
هدف برگزاری این جشنواره ، ارتقای سطح کیفی و شناسایی استعدادها است

پاشایی؛ مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در آیین اختتامیه اولین جشنواره کشوری روش های نوین تدریس کتب مراکز دارالقرآن کشور افزود: هدف برگزاری این جشنواره ، ارتقای سطح کیفی و شناسایی استعدادها است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی؛ مدیر کل اموزش و پرورش استان در آیین اختتامیه اولین جشنواره کشوری روش های نوین تدریس کتب مراکز دارالقران الکریم کشور؛ ارتقای سطح کیفی مراکز دارالقرآن و شناسایی استعدادهای ذاتی موجود در دارالقرآن های کشور را از اهداف این جشنواره برشمرد.

پاشایی در ادامه افزود؛ طبیعی است که هر اندازه بتوانیم عنصر کلیدی تعلیم و تربیت یعنی معلمان و مربیان قرآن در دارالقرآن ها را معرفی کنیم بسیار خوب است.

وی در پایان با تشکر از کلیه مدیران، مربیان و معلمان قرآن و همچنین هیئت داوران و عواملی که با داوری و تحلیل و استخراج نتایج افراد برتر این جشنواره را مشخص نمودند گفت: به نظر بنده این کار در ارتقای کمی و کیفی کارها و هم در ایجاد تحول در حوزه های سنتی و روش های جاری که معمولاً مورد توجه نیستند و باید به شکل جدی تغییر و تحول پیدا کنند به ویژه در حوزه آموزش قرآن در مجموعه فعالیت های آموزش و پرورش می تواند موثر باشد./ابراهیمی

 

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :