23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ ۰۸:۵۶:۱۹
کد مطلب:  1835265
افتخاری دیگر برای آموزش‌وپرورش استان اصفهان؛
جایزه ترویج علم ایران، به معلم شاغل در کاشان رسید

انجمن ترویج علم ایران، به‌منظور قدردانی از کوشش‌های افراد یا سازمان‌هایی که بهترین و مؤثرترین فعالیت‌ها را برای همگانی کردن علم، گسترش اندیشه و فرهنگ علمی در ایران و کاربرد علم در هر یک از سطوح زندگی اجتماعی انجام داده‌اند، جوایز خود را اهدا کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان به نقل از روابط عمومی آموزش‌وپرورش منطقه کاشان، بیست و دومین دوره جایزه ترویج علم با حضور فعالان حوزه ترویج علم ایران در تالار قلم کتابخانه ملی ایران برگزار شد و برندگان جایزه ترویج علم سال ۱۴۰۰ را دریافت کردند که از جلال جلیلی نوش‌آبادی معلم شاغل در آموزش‌وپرورش کاشان به‌پاس تلاش پویا، تأثیرگذار، هدفمند و حرفه‌ای و داوطلبانه در دسترس‌پذیر کردن آموزش برای دانش‌آموزان، شوق‌انگیز کردن آموزش و تلاش برای ترویج فعالیت داوطلبانه در حفظ محیط‌زیست و منابع طبیعی تقدیر شد.

جایزه ترویج علم بر اساس معیارهای انگیزه‌، همت، گستردگی، برنامه‌ریزی مؤثر، توان تأثیرگذاری دستاورد، سابقه فعالیت، کار تیمی، زمینه‌سازی برای فعالیت‌های علمی جوانان و نوجوانان به طور مستقیم یا غیرمستقیم داوری می‌شود.

جلال جلیلی نوش‌آبادی، از سال 1375 به‌عنوان دبیر ریاضی در آموزش‌وپرورش استان اصفهان آغاز به کار کرده است و سابقه پنج سال تدریس در دبیرستان‌های هلارته اصفهان و هشت سال آموزش حسابداری و ریاضی در مدارس شبانه‌روزی نطنز را در پرونده خود دارد که از سال 1388 به کاشان منتقل شده است. 23 سال همکاری با خبرگزاری‌های ایرنا، ایسنا و پانا، پنج سال مشارکت در اجرای طرح ملی داناب، پنج سال مشارکت در طرح جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی، همکاری آموزشی با کانون کم‌شنوایان و ناشنوایان کاشان، تألیف کتاب سکوت سازمانی در رفتار سازمانی و مقاله‌های پژوهشی در حوزه آموزش‌وپرورش از جمله فعالیت‌های این معلم است.
 

به اشتراک بگذارید :