14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۱۴:۲۵:۰۰
کد مطلب:  uDc5xPI6
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در نشست مدیران سمپاد:
رتبه‌بندی زیر 1000 کنکور دانش‌آموزان سمپاد استان تهران با رشد 20 درصدی روبرو بوده است

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در همایش سمپاد از رشد 20 درصدی رتبه‌های زیر هزار در شهرستان‌های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوندراد، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، در نشست مدیران مدارس سمپاد شهرستان‌های استان تهران، مدیران مدارس سمپاد را الگوهای مدیریت در آموزش و پرورش برشمرد و اظهار داشت: به روز شدن برای مدیران سمپاد از ضروریات است.

وی در ادامه، با اشاره به این‌که آشنایی دانش آموزان با اقتصاد مقاومتی، آن‌ها را برای عرصه‌های زندگی آماده خواهد ساخت، گفت: آموزش و پرورش باید مفاهیم اقتصاد مقاومتی را نهادینه کند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، با اشاره به این‌که 5 هزار و 232 نفر دانش‌آموز سمپاد در شهرستان‌های استان تهران در حال حاضر در 20 واحد آموزشی مشغول به تحصیل هستند، افزود: از این تعداد 2 هزار و 536 نفر دختر و 2 هزار و 696 نفر پسر هستند.

این مقام مسئول در ادامه تعداد فرهنگیان شاغل در این آموزشگاه‌ها را 500 نفر برشمرده و در ادامه خاطر نشان کرد: از مجموع 20 طرح‌های راه یافته به مرحله کشوری در جشنوارۀ خوارزمی، 15 طرح از مدارس سمپاد شهرستان‌های استان تهران ارائه شده است.

به اشتراک بگذارید :