22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ ۱۸:۱۷:۰۰
کد مطلب:  1834471
کریمیان درحاشیه مراسم بزرگداشت روزنهم دیماه بیان کرد
حماسه ۹ دی، روز ظهور ولایتمداری مردم 

مردم در ۹ دی باعث ایجاد حماسه به یاد ماندنی شدند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛کریمیان مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران؛ حماسه ۹ دی را نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی و روز ظهور ولایتمداری مردم دانست.
در حاشیه مراسم ۹ دی ماه در میدان امام حسین (ع) شهر تهران؛ مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در مورد این روز حماسه ساز با خبرنگار پانا گفت و گو کرد.
کریمیان در مورد حماسه سازی مردم در ۹ دی ماه سال ۸۸ گفت : حماسه ۹ دی یک نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی و روز ظهور ولایتمداری مردم بوده است . مردم در این روز در صحنه حضور پیدا کردند تا به پیروی از مقام معظم رهبری و تجدید بیت با ایشان و شهدا و آرمان های امام راحل (ره)، مشت محکمی به دهان دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی بزنند.
کریمیان در ادامه بیان کرد: این روز نشان دهنده آن است که تکیه گاه انقلاب اسلامی بعداز حق تعالی و اهل بیت (ع) به مردم است و نظام جمهوری اسلامی دارای یک سرمایه اجتماعی عظیم میباشد و ثابت شده است که ریشه جمهوری اسلامی در بین مردم می باشد.
مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در ادامه افزود: مردم در این روز باعث ایجاد یک حماسه به یاد ماندنی در تاریخ جمهوری اسلامی شدند و ثابت کردند که آنها در هر شرایطی با انقلاب و نظام و اعتقادات خود هستند و این مایه افتخار برای جمهوری اسلامی و مردم ولایتمدار ایران است.

 

به اشتراک بگذارید :