13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ ۱۰:۰۷:۲۲
کد مطلب:  1833511
پیام مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین به مناسبت ۹ دی ماه، روز بصیرت و میثاق دوباره امت با ولایت

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ حسنعلی اصغری مدیرکل آموزش و پرورش استان در پیامی فرا رسیدن نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق دوباره امت با ولایت را تبریک گفت.

متن پیام به شرح  زیراست؛

باسمه تعالی

جایگاه کنونی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مرهون تلاش و فداکاری های امام راحل (ره)، هدایت های  داهیانه رهبری و همراهی ملت غیور است که در چارچوب ولایت مداری قرار دارد.

دستاوردهای حماسه شکوهمند  ۹ دی نقطه عطفی مهم در تاریخ نظام اسلامی است که حامل پیام های روشن و عبرت انگیزی برای تداوم نهضت اسلامی و بقای انقلاب است. این حماسه متعلق به قشر خاصی از جامعه نبود بلکه به همه نیروهای انقلابی و دلسوز تعلق داشت، بصیرت و آگاهی در پرتو مدیریت هوشمندانه ‌مقام معظم رهبری( مدظله العالی) سبب شد تا هرگونه تردیدی از میان برود و مجال دشمنان فرصت طلب سلب شود.

اینک حفظ آرمان و ارزش های نظام اسلامی به اقتدار و پیشرفت کشور کمک می کند و در بیداری و آگاهی بخشی مردم بسیار مهم است، در این راستا پیروی از خط ولایت یک اصل برای همگان و حرکت در مسیر منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از وظایف ما به شمار می رود. تحول و پیشرفت جامعه و مبارزه با ظلم و سلطه وظیفه خطیری است که بر عهده فرهنگیان عزیز، دانش آموزان گرانقدر، جوانان و قشر تحصیل کرده قرار دارد، بنابراین نقش این دسته از جامعه و حضور آگاهانه آنان در تمامی عرصه ها ضروری است.

اینجانب ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی، بار دیگر با آرمان های مقدس انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تجدید عهد و میثاق نموده و  اعلام می داریم در راه اهداف مقدس انقلاب، رهبری و نظام جمهوری اسلامی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

 

حسنعلی اصغری

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین

09/10/1400

به اشتراک بگذارید :