22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ ۱۸:۴۸:۴۳
کد مطلب:  1830805
کریمیان باحضور درمرقد امام راحل(ره) بیان نمود
سند تحول بنیادین؛یک سند فرادستی و نقشه راه می باشد

تجدید میثاق مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با آرمانهای امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی

علیرضا کریمیان؛ مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران عصر امروز در حرم حضرت امام خمینی(ره) حضور یافت و با بنیانگذار گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران تجدید میثاق کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ کریمیان در حاشیه این مراسم اظهارداشت: توفیق حاصل شد تا یکبار دیگر به حرم حضرت امام خمینی(ره) بیاییم تا تجدید عهد و بیعت کنیم با آرمان های حضرت امام و شهدای انقلاب و امیدواریم توفیق داشته باشیم آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را پیگیری و دنبال کنیم و در مسیری که ایشان ترسیم کردند فعالیت داشته و زمینه خدمت را برای مردم عزیز ایران فراهم کنیم.
وی تصریح کرد: در حوزه آموزش و پرورش فعالیت های متعدد و فراوانی ترسیم شده؛ نظیر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که در این بیانیه، خطاب مقام معظم رهبری به نوجوانان و جوانان است و از آنجا که نوجوانان و جوانان محصول تلاش فرهنگیان هستند؛ برای اینکه بتوانیم نوجوانان و جوانانی در تراز جمهوری اسلامی ایران داشته باشیم، حتما باید سند تحول را به عنوان یک سند فرادستی, سند راهنما و نقشه راه خود، اجرا کنیم.
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران افزود: حضرت امام توصیه های فراوانی داشتند به ویژه در حوزه مسائل مربوط به نوجوانان و جوانان و تعلیم و تربیت، ان شاءالله توفیق داشته باشیم در حوزه تعلیم و تربیت فرمایشات ایشان را سرلوحه کارمان قرار دهیم.

شایان ذکر است مدیرکل آموزش وپرورش پایتخت با حضور بر سرمزار شهدای 72 تن و شهدای انقلاب اسلامی و شهید سلیمی جهرمی اولین مدیرکل فقید آموزش و پرورش شهر تهران با آرمان های امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمود.

 

به اشتراک بگذارید :