22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ ۱۲:۵۳:۴۳
کد مطلب:  1830335
محمدی در اولین یادواره شهدای تربیت بدنی و سلامت شهر تهران:
شهدا عصاره همه فضیلت‌ها هستند

اولین یادواره شهدای تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهر تهران؛ در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران؛صبح امروز هفتم دیماه؛ اولین یادواره شهدای تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهر تهران؛ در گلزار شهدا و خانه شهید بهشت زهرا(س) برگزار شد.

حسن محمدی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهر تهران در این مراسم؛ که باحضور مدیران؛معاونین پرورشی و تربیت بدنی و کارشناس مسئولان تربیت بدنی و سلامت مناطق نوزده گانه شهر تهران؛ جهان آرا رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برگزار گردید؛ با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا به خصوص شهید ابراهیم هادی؛ اظهارداشت: شهدا عصاره همه فضیلت‌ها هستند.

وی همچنین یاد و خاطره شهدای تربیت بدنی و سلامت را گرامی داشته و با اشاره به اینکه اسامی 12 نفر از این شهدای ارجمند در لیست شهر تهران قرار دارد افزود: این اسامی به تفکیک منطقه به مناطق ارسال گردیده؛ تا یادواره ها و مراسمات سال جاری با نام این بزرگواران مزین گردد.

محمدی خطاب به دانش آموزان حاضر در این مراسم به اهمیت کار شهدا در حفظ امنیت جامعه و کشور پرداخت.

در ادامه حسنی مسئول بسیج فرهنگیان و دانش آموزان آموزش و پرورش شهر تهران؛ روایاتی از شهید ابراهیم هادی و خاطرات جنگ تحمیلی بیان داشت و سپس به فداکاری ها و رشادت های حاج قاسم سلیمانی پرداخت.

این مراسم با اجرای گروه سرود شهید فرجی و پخش کلیپ در سالن نمایش فیلم خانه شهید بهشت زهرای تهران برگزار شد.

در پایان این مراسم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با حضور بر سر مزار شهدای تربیت بدنی و سلامت شهر تهران با نثارگل و قرائت فاتحه همواره یاد و خاطره شان را گرامی داشتند.

 

 

به اشتراک بگذارید :