15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۱۱:۲۹:۰۴
کد مطلب:  U6zr5tpT
آیین کلنگ زنی آموزشگاه شهیدان حجازی شهرستان گلوگاه

به مناسبت هفته دولت و با حضور مسئولین کلنگ آموزشگاه 9 کلاسه شهرستان گلوگاه با اعتباربالغ بر 000/000/500/10ریال به زمین خورد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ در هفته دولت با یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر مراسم کلنگ زنی آموزشگاه 9 کلاسه شهرستان گلوگاه  با حضور امام جمعه،فرماندار، بخشداران،خانواده معظم شهدا ،پدر و مادر 3 شهید حجازی،مجمع خیرین،مسئولین ارگانها و نهادها و پیشکسوتان شهرستان گلوگاه برگزار شد.

در این مراسم کلبادی نژاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان گلوگاه ضمن عرض تبریک هفته دولت و ادای احترام به پیشگاه آسمانی شهیدان علی الخصوص شهداءهیئت دولت  در راس، شهیدان رجایی و باهنر و خیر مقدم به مدعوین عزیزاز نگاه بلند استاندار محترم،مدیران کل آموزش و پرورش ونوسازی مدارس و دفتر فرمان حضرت امام در اختصاص آموزشگاه 9 کلاسه شهیدان حجازی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در ادامه آقای مهندس عارفی معاونت پشتیبانی اداره نوسازی مدارس نیز انجام این مراسم را سایه همدلی وهمراهی تمام مسئولین استانی با شهرستان گلوگاه دانست و نتیجه تعامل درست و پیگیری مجددانه مدیریت شهری به ثمر نشست.

عارفی در ادامه افزود: این پروژه از ردیف بنیاد طرح برکت دفتر فرمان حضرت امام در قالب 9 کلاس با اعتبار 000/000/500/10ریال به حول قوه الهی ساخته خواهد شد.

در ادامه آقای تباکی نیز با بیانی در قالب گرامیداشت هفته دولت،اتفاق کلنگ زنی را به فال نیک گرفته و از همه مسئولین که عامل اجرایی این پروژه در شهرستان گلوگاه بودند تقدیر و تشکر نمود.

لازم به ذکر است مراسم کلنگ زنی در ابتدا به دستان پدر و مادر سه شهید حجازی  سپس توسط امام جمعه و فرماندار به زمین خورده شد.

 

به اشتراک بگذارید :